Austriacka komórka dla starszych użytkowników
Dodane przez TomekR dnia 31.03.2007 19:10:18
Life pozwala jedynie na dzwonienie, wysyłanie SMS-ów i zarządzanie książką telefoniczną. Można go skonfigurować tak, by obsługiwał do pięciu numerów telefonów alarmowych. Na obudowie znajduje się duży czerwony przycisk, który natychmiast połączy właściciela telefonu z jednym ze zdefiniowanych numerów alarmowych.
Treśœć rozszerzona
Life pozwala jedynie na dzwonienie, wysyłanie SMS-ów i zarządzanie książką telefoniczną. Można go skonfigurować tak, by obsługiwał do pięciu numerów telefonów alarmowych. Na obudowie znajduje się duży czerwony przycisk, który natychmiast połączy właściciela telefonu z jednym ze zdefiniowanych numerów alarmowych. Jeśli właściciel wcześniej przygotuje i zachowa odpowiedni tekst, na wybrany numer zostanie też wysłana alarmowa informacja.

Telefon wyposażono w podświetlany na pomarańczowo monochromatyczny wyświetlacz o przekątnej 2,7 cala. Jego kolor wybrano tak, by był łatwy do odczytania dla osób z coraz bardziej pogarszającym się wzrokiem. Głośność słuchawki oraz dzwonka można ustawić tak, że będą słyszalne nawet dla osób, które mają problemy ze słuchem. Urządzenie korzysta też z bardzo mocnych wibracji, które pomogą starszej osobie zorientować się o tym, że ktoś do niej dzwoni.